.
:
Meklējam Sakstagala pagasta Zelta kāzu jubilārus!
Meklējam Sakstagala pagasta Zelta kāzu jubilārus!

Divu cilvēku mīlestība mūža garumā. Vienmēr blakus, viens otram, dāvājot mīlestību, uzticību, līdzjūtību, prieku, pavadot ik dienu kopīgi, visa mūža garumā. Māksla būt laimīgiem nebūt nav sarežģīta, jo laimīgas laulības noslēpums ir vēlmē rūpēties par otru, nevis par sevi.

Pusgadsimtu šie cilvēki tur viens otru pie rokas ne tikai pārnestā, bet nu jau dažkārt arī vistiešākajā nozīmē. Kopīgi sagaidīti saullēkti un aizvadīti saulrieti, dienas, nedēļas, mēneši un gadu desmiti nomainījuši cits citu, tikai šo pāru mīlestība palikusi nemainīga. Tā ir kā enkurs ne tikai pašiem laulātajiem, bet arī viņu bērniem un mazbērniem. Protams, ne vienmēr šis kopīgais ceļš ir bijis ziedlapiņām kaisīts, bet, saglabājot savstarpēju uzticību un mīlestību, kopīgi ir pārvarētas visas grūtības un likteņa izaicinājumi.

Zelta kāzu jubilāri, Jūs esat spējuši iznest savu mīlestību mūža garumā, tāpēc esat pelnījuši svētku dienu ne tikai ģimenes un tuvinieku lokā, bet arī kopīgu pasākumu. Rēzeknes novada Dzimtsarakstu nodaļa turpina pagājušajā gadā uzsākto tradīciju – rīkot svinīgu godināšanu tām novada ģimenēm, kuras šogad atzīmē Zelta kāzas.

Rēzeknes novada Dzimtsarakstu nodaļa aicina Zelta kāzu jubilārus līdz 18. aprīlim pieteikt savu dalību pasākumā, ierodoties personīgi Rēzeknes novada Dzimtsarakstu nodaļā (Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē,13.kabinets), vai zvanot pa tālruni 64607178, mob. 28343617 darba dienās no plkst. 8.00 līdz 16.30 vai paziņojot par dalību savā pagasta pārvaldē. Vecākus svinībām var pieteikt bērni, mazbērni, tuvinieki un draugi, sagādājot patīkamu pārsteigumu gaviļniekiem.

Sanāksim kopā 12. maijā plkst. 13.00 Lūznavas muižā un radīsim svētkus dvēselei!

Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas pienākumu izpildītāja Marija Deksne